Background

O firmie

about img

MIKOR – Centrum Nieruchomości

MIKOR – Centrum Nieruchomości – jest firmą powstałą w styczniu 2016 roku zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zarządzaniem nieruchomościami, ubezpieczeniami, pośrednictwem w obrocie kredytów hipotecznych i doradztwem finansowym. Firma prowadzona jest na terenie śląska, jednakże w swojej ofercie mamy wiele nieruchomości położonych na pomorzu.

W niedługiej przyszłości zamierzamy rozszerzyć działalność o rzeczoznawstwo majątkowe oraz opracowywanie świadectw charakterystyki energetycznej. Mimo wielu firm o podobnym profilu – nasze umiejętności, a przede wszystkim chęć do pracy oraz unikatowe pomysły, a także nasza pasja, zapewnią nam powodzenie na rynku.

MIKOR – Centrum Nieruchomości to firma, która jest biurem wychodzącym na przeciw oczekiwaniom wszystkim klientom, chcącym bezpiecznie i bezstresowo przejść przez etap kupna – sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości.

Współpraca

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu

Oferujemy pomoc profesjonalnych doradców kredytowych, którzy policzą Twoją zdolność kredytową, podpowiedzą ciekawe rozwiązania, zbiorą komplet dokumentów i będą Ciebie reprezentowali przed instytucjami bankowymi od samego początku do uzyskania kredytu.

Jak się tym zajmujemy?

icon img

DYSPOZYCYJNOŚĆ – 7 DNI W TYGODNIU

Rozumiemy, że nie zawsze klient może być dostępny w godzinach otwarcia biura, dlatego my – JESTEŚMY DOSTĘPNI DLA NASZYCH KLIENTÓW 7 DNI W TYGODNIU, NAWET W GODZINACH WIECZORNYCH!

icon img

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i zaangażowanie oraz szeroki wachlarz specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń i kredytów, z którymi podjęliśmy współpracę, pozwala idealnie dopasować ofertę dla każdego naszego klienta.

icon img

SZYBKA KORZYSTNA SPRZEDAŻ

Doskonale rozumiemy potrzebę szybkiej sprzedaży i uzyskania jak najbardziej korzystnej ceny. Pomagamy na niemal każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Doradzamy, jak najkorzystniej zbyć nieruchomość, przygotowujemy ofertę, robimy zdjęcia.

icon img

BEZPIECZNY ZAKUP

Wiemy, jak trudno kupić idealną nieruchomość, przejść przez długą drogę poszukiwań, negocjacji, organizowania spraw kredytowych, notarialnych, włączając w to, często trudny do zrozumienia, język prawniczo – finansowy.

Nasi agenci

Nasi agenci są do Państwa dyspozycji. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

agent

Od wielu lat związana z branżą nieruchomości. Posiada licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomością. Pozytywnie nastawiona do życia, otwarta, komunikatywna. Posiada duże doświadczenie w tworzeniu relacji z klientami.

mgr Agnieszka Nieruchomości
właściciel firmy
agent

Temat nieruchomości nie jest jej obcy. Ambitna i uśmiechnięta - to Agentka od zadań specjalnych – rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba czasem poczekać! Jest osobą bardzo komunikatywną, otwartą, uwielbiającą kontakt z klientem. Do każdego podchodzi w sposób indywidualny z takim samym ogromnym zaangażowaniem.

Ewa ZOK
Agent Nieruchomości
agent

Agentka z pomorza. Profesjonalistka w każdym aspekcie. Jest osobą dynamiczną, komunikatywną, odpowiedzialną, otwartą na nowe doświadczenia i wyzwania, pełną chęci zaangażowania się w realizację zadań zmierzających do powodzenia i sukcesu.

Ewelina Praniuk
Agent Nieruchomości
Background

Dołącz do naszego zespołu

Kontakt z nami